Zespół

Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji.

Tommy Lasorda

Zespół Caifu Trading to ludzie z pasją, która w połączeniu z rzetelną pracą, daje znakomite efekty.
Nie boimy się wyzwań i skomplikowanych zleceń.
Determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów, pozwala nam odkrywać coraz to skuteczniejsze metody działania.
Mimo, że każdy z nas ma długoletnie doświadczenie w realizacji importów zarówno na polu zakupowym jak i operacyjnym, stale szukamy i uczymy się nowym rozwiązań, dostosowując działania do zmieniającej się sytuacji gospodarczej.

ZESPÓŁ POLSKA

Prezes Zarzadu

Marta Sadler

+48 609 858 105 marta.sadler@caifutrading.com

Jestem absolwentką wyższej uczelni w stanie Maryland, USA, na kierunku farmacji. Po zakończeniu nauki krótko pracowałam w zawodzie, przy wysyłce leków dla poszkodowanych po przejściu huraganu Katrina w Nowym Orleanie. Mieszkałam również w Londynie, byłam między innymi Stewardessą, a także pracowałam na jednym z największych lotnisk. Zawsze najlepiej odnajdowałam się w międzynarodowym środowisku. Moją pasją są podróże i poznawanie innych kultur. Odwiedziłam kilkadziesiąt krajów na kilku kontynentach. Prywatnie jestem mamą dwóch fantastycznych chłopców. Prowadzę firmę Caifu, wspierając kontrahentów z Europy, Azji i Ameryki w procesach importu i eksportu towarów.

Dyrektor Działu Handlowego

Agnieszka Bronowicka

+48 609 948 004 agnieszka.bronowicka@caifutrading.com

Jestem absolwentką dziennych studiów na Uniwersytecie Wrocławskim, wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii, które ukończyłam z wyróżnieniem. Świeżo po studiach podjęłam pracę w międzynarodowej instytucji finansowej, poszerzając praktyczną wiedzę z zakresu ekonomii i administracji. Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dziewczyn oraz wielkim miłośnikiem gór i wspinaczki skałkowej.Zawodowo, od prawie 10 lat , pracuję z klientami importowymi, pomagając im rozwijać biznesy i minimalizować koszty.