O nas

POZNAJ
CAIFU TRADING

CAIFU Trading powstało w 2019 roku przy zaangażowaniu zespołu wykwalifikowanych ludzi, którzy w branży importowej działają od wielu lat. Bazując na doświadczeniu i rozległych kontaktach na całym świecie, posiadamy nieograniczone możliwości i niezbędną wiedzę do zorganizowania dla klienta płynnego procesu importu, traktując każde zapytanie indywidualnie.

„POŁĄCZENIE SIŁ TO POCZĄTEK,
POZOSTANIE RAZEM TO POSTĘP,

WSPÓLNA PRACA TO SUKCES.”

– HENRY FORD

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się międzynarodową działalnością gospodarczą w zakresie wyszukania i zweryfikowania producenta, pośredniczenia w zakupie i sprzedaży towarów z całego świata. Świadczymy zarówno usługi realizacji kompleksowego procesu importowego, jak i poszczególnych jego etapów. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce USŁUGI
Dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas działania operacyjne były dostosowane do kultury, oraz obyczajów dalekiego wschodu – głównego regionu naszych działań – lub innej części świata, z którą podejmujemy negocjacje handlowe.
Wysoka świadomość różnic kulturowych między nami a kontrahentem jest kluczowa dla osiągnięcia zamierzonego celu i sukcesu transakcji

Dla naszego klienta jesteśmy przede wszystkim Partnerem

W większości firm, zakończenie importu, to zakończenie współpracy. Klient otrzymuje towar, końcowe faktury i może wrócić z nowym zamówieniem…
Dla nas klient to nie cyferki. Planujemy i pilnujemy terminów zamówień, jest to szczególnie ważne w przypadku towarów sezonowych.
Weryfikujemy najlepsze możliwości importowe przy zmieniającej się sytuacji gospodarczej oraz co najważniejsze, nie zostawiamy klienta samego z problemem.
W przypadku konieczności reklamacji, zawsze w pełni wspieramy cały proces, starając się uzyskać od danego dostawcy jak najlepszą rekompensatę.

JESTEŚMY LIDEREM W BRANŻY IMPORTOWEJ
Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM